Please enable JS

HAKKIMIZDA

FİRMA PROFİLİ

BERLITE| FİRMA PROFİLİBer aydınlatma 1990 yılında, aydınlatma sektörünün gelişen ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla İstanbulda kurulmuştur. Temel ürün yelpazemiz; Dekoratif aydınlatma armatürleri, bahçe ve dış mekan aydınlatma armatürleri, led sistemleri ve konsept ürünlerdir. Firmamız kurulduğu günden bugüne, aydınlatma dışında üretim yapmadan tüm bilgi ve enerjisini aydınlatma sektörüne harcamış ve sektörün uzman firmaları arasında yerini almıştır. İleri teknoloji yatırımlarımız ve özenli çalışmalarımız sonucunda hem ürün kalitemiz hem de üretim hacmimiz üst seviyeye ulaşmış ve firmamızın seçkinliğinin temelini oluşturmuştur.

Hedefimiz iç pazardaki başarımızı uluslararası pazarlarda tekrarlayarak küresel anlamda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir. Yüksek ürün kalitesi, tüm tasarım ve üretimlerimizin hareket noktasıdır. Ürün tasarımlarımızın temel ilkesi; hem görsel hem de teknik verimliliğin en üst düzeyde sağlanmasıdır. Tasarım sonrası test ve ölçümler yüksek teknoloji fotometri labaratuvarlarda yapıldıktan sonra seri üretime geçilmektedir.

ISO 9001:2008 yönetim standartlarında çalışan BERLITE (Ber Aydınlatma), tüm ürünlerini EN 60598 normlarında ve CE starndartlarında üretmektedir. Bunlara ilave olarak ISO 9001:2008 ,PTC ve GOST kalite belgemiz de mevcuttur. Bu çalışmalarımızın sonucu olarak müşterilerimize güvenli, sağlam, sorunsuz, yüksek ekonomik verimlilikte ve amacına uygun ürünler sunmaktır.

Standart ürün gruplarımızın yanında, proje bazında konsept ürünler de üretmekte uzman kadromuzla müşterilerimize aydınlatma programı ile ilgili gereken tüm desteği sağlamaktayız. İhtiyaç duyduğunuz her zaman çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.


ULUSLARARASI
STANDARTLAR
ISO 9001:2008 yönetim standartlarında çalışan BERLITE (Ber Aydınlatma), tüm ürünlerini EN 60598 normlarında ve CE starndartlarında üretmektedir. Bunlara ilave olarak ISO 9001:2008 ,PTC ve GOST kalite belgemiz de mevcuttur.
PROJE BAZINDA
KONSEPT ÜRÜNLER
Standart ürün gruplarımızın yanında, proje bazında konsept ürünler de üretmekte uzman kadromuzla müşterilerimize aydınlatma programı ile ilgili gereken tüm desteği sağlamaktayız. İhtiyaç duyduğunuz her zaman çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

WORK PROCESS

Ürün kalitemiz ve üretim hacmimiz üst seviyeye ulaşmış ve firmamızın seçkinliğinin temelini oluşturmuştur.

PLANLAMA

MÜŞTERİ İHTİYAÇLARININ BELİRLENMESİ

ÜRETİM

HIZLI VE KALİTELİ ÜRETİM

TASARIM

MODERN VE TREND TASARIMLAR

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

EKONOMİK VE HIZLI ÇÖZÜMLER